MAKİNE TEMİZLİĞİ

Makine Temizliği, günümüzde her firmanın giremediği, kalifiye personel barındırmanın zor olduğu bir iştir. Temizlik Firmamız, 1997 yılından bu yana Türkiye’deki fabrikalara makine temizlik ve bakım hizmeti sunmuş ve bu alanda Avrupa sanayi alanındaki yenilikleri aynen uygulamıştır.

Sanayi firmalarının her geçen gün diğer firmalar ile olan rekabetleri düşünülür ise TPM kaçınılmazdır.
Toplam Verimli Bakım ya da kısaca bilinen adıyla TPM Toplam Verimli Bakım (Total Productive Maintenance) üretim sistemlerinde sıfır ekipman duruşu ve sıfır kalite hatası hedefleyen bir bakım sistemidir. Firmamız geçmişte Türkiye fabrikalarının TPM ödülünü almasında büyük rol oynamıştır.

İstanbul makine temizliği; TPM uygulayan işletmelerin, üretim düzeni, performans, ürün kalitesindeki artış ve teslim sürelerindeki kısalma gibi türlü yükselişler görülür ve rakiplerine açık ara fark atar.

TPM FAYDALARI;
Küçük duruşları önler,
Kazaları minumuma indirir,
İş gücü kayıplarını azaltır,
Ürün kaçaklarını önler,
Maliyeti azaltır,
Arızaları önler,
Kaliteyi yükseltir,
Diğer firmalar ile rekabet gücünü artırır.

Fabrika temizlik şirketimiz her türlü makine temizliği, elektrik motor temizliği, üretim bant temizlikleri konusunda geçmişten bu yana Türkiye’de tek temizlik firması ünvanını taşır.

Fabrikaların makine temizlik hizmetini denetim öncesi yada Temmuz ayı gibi bakım aylarından ziyade alması bu sektördeki temizlik firmalarının artmasını sağlayacaktır.

Makine temizlik şirketi, fabrika temizlik şirketi, istanbul fabrika temizliği, çorlu fabrika temizliği, çerkezköy fabrika temizliği