İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği Şirketleri; İnşaat aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz.

İnşaat sonu ev temizliği şirketimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. İnşaat sonu ofis temizliğinde, özellikle çalışılan dolu ofislerde inşaat sonu temizlik şirketine büyük görevler düşmekte, eşyaların zarar görmeden inşaat artıklarından arındırılması gerekmektedir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın inşaat ve tadilat temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle inşaat sonu ev ofis temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. Tadilat sonu eşyalı ev temizliği, tadilat sonu eşyalı ofis temizliği, tadilat sonu boş ofis temizliği ve tadilat sonu boş ev temizliğinde de inşaat temizliği ile durum aynıdır.

İnşaat Sonu Temizliği Ve Püf Noktaları Nelerdir?

Temizlik Firması, daire, ev yada villanız ilk önce kaba pislikten arındırılmakta. Uzman temizlik personellerimiz tarafından en üst kattan cam ve çerçevelerden başlayarak WC ve fayansları zeminler olarak bir alt kata indirilmektedir.Katlar bittikten sonra merdiven ve trabzanların temizliği yapılarak çıkışa kadar gelinmekte aynı zamanda son kontrol yapılmaktadır.

Burada en önemli husus inşaat sonu temizlik detayları ve m2’nin firmamıza tam verilmesidir. Mesela camlarda ve çerçevelerde mevcut boya artıkları, kurumuş yapışkan kağıtlar, dış cephe sıva artıkları, parke ve ahşap üzerinde boyalar için kesinlikle iş öncesi bilgi verilmelidir. Ahşap yüzeyler üzerinde solvent, tiner, boya sökücü, vs kullanmanın insan ve ortam sağlığı açısından zararları olabilir. Hatta yüzeyler yeni olmasına rağmen zarar görebilir. Müşterilerimizin bu konularda dikkatli olması hatta bu tür yüzeyler döşenirken başlarında yetkili bir kişi bulundurması gerekmektedir. Sonradan önlem almak diye bir şey yoktur. İnşaat sonu temizlik firmasından sihirbazlık beklemek doğru değildir. Biz bir çok yapıya girdiğimizde daha yeni döşenmiş parke ve yüzeylerin, mermerlerin, çizik içinde olduğunu görüyoruz. Türkiye şartlarına baktığımızda mimarlar bile ne kadar işin başında dursa da yetersiz kalıyor. Bazı usta ve boyacılarımız kendi işini yaparken bir diğerininkini bozuyor.

Temizlik Şirketleri İnşaat Sonu Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Temizlik Şirketi, Kireç sökücü, genel temizlik, ahşap temizleyici, ahşap parlatıcı, zemin parlatıcı ile dezenfekte edilir. Temizlik Firması, Yer zemin temizliğinde ıslak zeminlerin taş yüzey kalitesine göre kullanılan ürünlerde değişiyor özel seramikler zarar görmemesi için seramik temizleme ürünleri kullanılıyor.

İstanbul İnşaat Sonu Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri, ev inşaat temizliği, ofis inşaat temizliği, Ahşap zeminler parke tarzı kaplamaların ilk temizlikte mutlak köpük vakumlama yapılması gerekiyor. Temizlik Firmaları normal temizlik elle veya vileda tarzı silme işleminde parke arası ve altında biriken toz tabakası parke üzerinde gezindikçe tekrar yüzeye çıkar ve temizlikten sonuç alamazsınız. Temizlik Şirketi, ahşap temizleme ürünleri kullanılan bu uygulamada parkede şişme veya hasar meydana gelmez her gün yapılan bir uygulama değildir, inşaat ve tadilat görmüş alanlarda ilk temizlik olarak uygulanır.

İnşaat Sonu Temizlik Şirketi, aydınlatmalar ve kaloriferler silinmelidir. Panjurların içi temizlenmelidir.Balkon camları kanallları iyice temizlenmelidir. Temizlik Firması olarak dolapların, koltukların, sandalyelerin üzerleri silinmelidir.

1 Yorum

Comments are closed.