Dezenfeksiyonlu Temizlik Hizmetleri

Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz: Her türlü ortamda meydana gelebilecek hijyen sorunlarınıza karşın çözümlerimiz bulunmaktadır. Özellikle ilaçlama sonrası dezenfeksiyon, su baskını sonrası dezenfeksiyon, ev dezenfeksiyonu, ofis dezenfeksiyonu, sel sonrası, yangın sonrası dezenfeksiyon ve temizlik ya da çeşitli etkenler sonucu bakteri oluşmuş ortamlarda dezenfektan uygulaması yapılmaktadır. Her tür mekanlarda temizlik esnasında ve temizliğin bitiminde dezenfeksiyon yapılmalı, temizlik olmadan dezenfeksiyon düşünülmemelidir.

Temizlikte dezenfektan kullanmanın önemi; gerek hastane çıkışı evlerine yerleşmek isteyen hastaların gerek allerjik yada farklı bünyesel sebepler ile bağışıklığı azalmış durumda olan kişilerin steril ortamlara ihtiyacı vardır. Firmamız çocuk, ergen, yaşlı demeden tüm mekanlarda bakteri azaltma uygulamasını temizlikle beraber yapabilmektedir.

İstanbul dezenfeksiyon hizmeti; her tür ortamda temizlik, ev dezenfeksiyonu , ofis dezenfeksiyonu ve hijyen hizmetleri uygulanmaktadır. Firmamızdan konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

dezenfeksiyonlu-temizlik-istanbul