İstanbul ‘da dış cephe temizliği ve cam temizliği işinde çözüm ortağınız IŞILTI İSTANBUL DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ.

En Yüksekler Bile IŞILTI İSTANBUL DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ile IŞIL IŞIL !
Her türlü dış cephe temizliği hizmeti de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Gerek dış cephe cam silim personellerinde, gerek mobil vinç operatörlerinde, gerekse sözleşmeli temizlik personellerinde, meslek standardı oluşmuş kişiler ile çalışmakta olan Işıltı istanbul ve Türkiye geneli cam temizlik firması, kişilerin, söz konusu mesleki yeterliliklerle donatılmasına yönelik olarak sunulan mesleki eğitim, uygun mesleği seçme, mesleki ilerleme vb. eğitim hizmetlerine de yer vermektedir. Bu sayede, nitelikli iş gücü hareketliliğini çoğaltmak, ve uzun vadede işsizliğin azaltılmasına ve istihdamın gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Sektördeki 19 yılın sırrı da budur ve bu sayede müşterilerimizin duyduğu memnuniyetin yanı sıra her gün müşteri ağımız büyümekte ve buda bizi mutlu kılmaktadır. Dış cephe temizlik ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif telefonumuz 0 212 222 11 50. Cam temizliğinde, 20 yıldır süre gelen referanslarımızdan istemeyi unutmayınız.

Bazı uygulamalar,

Cam Temizlik Şirketi, İlk adımınız zamandan ve emekten tasarruf olduğu için bu yönde yoğunlaşmanız en mantıklı karardır. Kullandığınız deterjan mutlaka sıvı özellik taşımalıdır. Çünkü katı partiküller hem camlarda kalıntı yaparak temizliği zorlaştırır hem de camları çizebilir.

İkinci adım olarak eğer uygulayabiliyorsanız sıcak suyla cam temizliğini yapmaya çalışın. Sıcak su, kirlerin çok daha kolay çözülmesini sağlar.

Bir başka uygulama şekli cam temizliğinde sirke kullanımıdır. Sirke sadece mutfakta değil, mikropları öldürme özelliği bulunduğundan genel ev temizliğinde güvenle kullanılan bir destekleyici üründür. Cam sildiğiniz suya birkaç damla sirke damlatmak camlarınızı pırıl pırıl yapacaktır.

Eğer sirke kokusunu sevmiyorsanız o zaman birkaç damla sirke yerine iki üç damla limon da kullanabilirsiniz. Ancak belirtelim limon, sirke kadar etkili olmaz.

Temizlik Firması, Cam sileceğiniz suya bir tutam kadar tuz koymak, fazla kuvvet kullanmadan cam temizliğini tamamlamanızı sağlar.

dis-cephe-cam-temizligi-istanbul

Camları silmenin bir diğer pratik yolu da gazete parçaları kullanmaktır. Küçük yumaklar haline getirdiğiniz gazetelerle camları silmek hem kısa zaman alır hem de camlarınız pırıl pırıl olur. Ancak bir küçük hatırlatma gazete yardımıyla cam silerken fazla bastırmamak gerekmektedir. Aksi halde camda küçük küçük çizikler oluşur. Ve bu çiziklerin zamanla artması kötü bir görüntünün oluşmasına neden olur.

Yine cam silerken eski diş fırçalarından yardım alabilirsiniz. Lekeler üzerinde kullanabileceğiniz diş fırçası size zaman kazandıracaktır. Bu yöntemler için temizlik firmalarının özel cam araçları vardır.

Önemli not! Camlarınızı mikrofiber bez ile silmekte olduğumuz için, kurulamaya ihtiyacınız kalmamaktadır.