IŞILTI İSTANBUL DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İstanbul ‘da dış cephe temizliği ve cam temizliği işinde çözüm ortağınız.

En Yüksekler Bile IŞILTI İSTANBUL DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ile IŞIL IŞIL!
Firmamız dış cephe cam temizlik işini ayrı bir nace kodu ile ve işe uygun çalışma standartlarının gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirerek yapmaktadır. Dış cephe cam silim personellerinin, her türlü iş güvenliği, görevlendirilmiş olan iş güvenliği uzmanlarınca sağlanır. Mesleki başarı, yüksekte çalışma, acil durum vb. eğitim hizmetlerine yer verilir. Bu sayede, iş gücü hareketliliğini çoğaltmak, ve uzun vadede işsizliğin azaltılmasını ve kullanılmasını sağlamak en büyük katkıdır. Sektördeki 23 yıl boyunca deneyimli personellerimiz ile müşteri ağımızı genişleterek zirvede kalmanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Cam temizliği hizmetinde 23 yıldır süre gelen referanslarımızı istemeyi unutmayınız.

Bazı işlemler

Cam Temizlik Şirketi , İlk adımı zamandan ve emekten tasarruf etmek için yıllık programlar dahilinde hareket ederken kullanılan kimyasalın sıvı eriyik olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü katı partiküller temizliği zorlaştırırken camları çizebilir.

Cam temizliğinde ikinci adım. Sıcak su, kirlerin çok daha kolay çözülmesini sağlar.

Sirke sadece mutfakta değil, cam ve çerçevelerinde de mikropları öldürme özelliği sağlamıştır. Cam sileceği suyumuza koyduğumuz yarım çay bardağı sirke, camlarımızı pırıl pırıl yapacaktır.

Temizlik Firması , Cam silim suyuna bir tutam kadar tuz koymak, cam temizliğini daha hızlı ve kolay şekilde tamamlamamızı sağlar.

dis-cephe-kam-temizligi-istanbul

Camları silmenin bir başka pratik yol da gazete parçaları ile temizlemek. Küçük yumaklar haline getirilmiş gazeteleri camları silmek için kullanırsanız hem kısa zamanda sonuç elde edersiniz hem de camlarınız pırıl pırıl olur. Ancak bir küçük hatırlatma yapalım. Gazete ile cam silerken fazla bastırmamak gerekir. Aksi halde camda küçük küçük çizikler oluşabilir. Ve bu çiziklerin zamanla artması kötü bir görüntünün oluşmasını neden olur.

Yine cam silerken eski pamuklu bezler kullanılabilir. Bu bezlerle çok iyi kurulama yapılarak camların daha parlak görülmesi sonucuna ulaşılır. Bu tür kullanımlarda pratiklik ve daha iyi sonuç için temizlik sanayicilerinin özel cam silim araçları vardır.