Ev Temizliği Şirketleri

Ev Temizliği Şirketleri: Yıllardır ev temizlik sektöründe. Temizlik işinin en faydalı, en sağlıklı ve en kalitelisini yapmaya çalışmaktayız. Işıltı Ev Temizlik Şirketi, başarısını, uzman, üretken ve güvenilir kadrosuna borçludur.

Ev temizlik işleri artık hiçte zor değil. Çünkü ev temizlik şirketimizin sahip olduğu makineler. Teknik ekipmanlar ile evinizin tüm detayları rahatlık ile temizlenebiliyor. Firmamızın kullandığı ev temizlik malzemeleri yüzeyleri tahriş etmez. Dünya çapında başı çeken markaları evlerinize sokmaktayız. Bu ürünlerin tüm alerji ve hijyen testlerinden geçirilmektedir. Bu bilinçle sağlam adımlar atıyoruz. Günümüzde yerine getirilen ev temizlik detaylarının bazıları. Ev temizliği, ev hijyeni, buharlı petek temizliği. Buharlı ev temizleme, makineli ev temizlik. Vakumlu ev temizliği, dezenfektanlı ev temizliği gibidir.

Ev-temizlik-Şirketleri-istanbul

Her ev temizlik işi bitiminde yaptığımız Müşteri Memnuniyeti anketlerimizde uzun yılların oluşturulduğu tecrübelerimizin sonucunu görmekteyiz. Özel temizlik hizmeti sektöründe, bu işin yüzdesi% 100 olması mümkün görülmez. O halde iş bitim formlarımıza verilen %100 memnuniyetin sırrının merak edilmesi hiçte anlamsız değildir.

Ev Temizlik Şirketi, ev temizlik hizmetinin olmazsa olmazı mutfaklarımızdır. Tezgah, ocak, aygaz kenarları uygun kimyasallar ile ve buhar tutularak silinir. Toz alma işlemi kesinlikle ılık suyla alınmalıdır. Mutfak kovaları 3/2 ‘sine kadar doldurulmalıdır. İyice sıkılmış nemli bez ile mutfak dolapları silinir. Temizlik Firmaları, mutfak yağları için yağ sökücü kullanarak işi hızlandırır ve iyice çözünüm sağlar. Nemli mop ile yerler silinir.

WC temizliği; yüzey dezenfeksiyonu sağlayan ürünler ve aletler ile derinlemesine silim yapılır. Kuvvetli bir buhar jeneratörü kullanmak hijyen sağlamada önemlidir ve kimyasalların arkasından aynı zamanda durulama yapılmasına katkı sağlar. Özellikle havasız banyo ve wclerde bu şarttır. Duşa kabin temizliği için günümüzde çok fazla ürün, uygun fiyatlı olarak market reyonlarında yer almaktadır. Kapılar ahşap yüzey temizleyiciler ile temizlenirken pimapen tarzı çerçevelerde sprey kullanılabilir. Duvarlar yağ ve kir sökücüler ile güzelce silinir. Çamaşır suyu anında karıncaların mutfaktan uzaklaşmasını sağlar.

İstanbul Ev Temizliği Şirketleri , çöp kovalarının içi yıkanarak temizlenmelidir. Ev Temizlik Firması, taze çiçekler için bir kapın içine aspirin sulandırılarak konulduğunda uzun süre çürümeden ve solmadan kalması sağlanır.

Güzel Koksun Banyolarınız!
Temizlik Şirketleri, banyonuzun kenar köşelerine sabun ve lavanta yaprakları koyarak güzel kokmasını sağlayabilirsiniz..

Temizlik Şirketleri, Banyolarda Yüzeylerin Temizliği, lavabo, küvet, klozet, fayans, lahana gibi yüzeylerde, sıvı ve mineralli temizleyicilerden yardım alınabilir.

Ev Temizlik Firmaları Temizlik Sistemleri:
– Kuru temizlik,
– Nemli temizlik,
– Islak temizlik,
– Vakumla temizleme
– Sprey ile temizlik

Daire Temizlik Şirketleri , Kuru Temizlik:
Kuru sistemle yapılan temizliktir. Çeşitli dökümanlar ile silerek yapılan temizleme.

Villa Temizlik Firması Nemli Temizlik:
Çok ıslak ve çok kuru olmayan nemli bir ıslaklık yüzeylerinde yapılacak temizliktir. Yüzeylerin (mermer, taş, parke) mopla nemli olarak silinmesi gibi.
Temizlik Şirketi, Islak Temizlik:
Bol suyla yıkarak, silerek yapılan temizliktir. Banyoların temizlenen çamaşırların yıkanması gibi,
Temizlik Firması, Vakumla Temizlik:
Vakumlu temizlik araçlarıyla yapılan temizliktir. Islak vakum, kuru vakum şeklinde yapılır.
Temizlik Firmaları, Temizlikte Leke Giderme:
Temizlik Şirketi, kir ve lekelerin giderilmesi için makine öncesi yapılandırılması temizlik türüdür.
Temizlik Şirketleri, Banyo Temizliği:
Banyo temizliğinde izlenecek işlemler kısaca şöyle sıralanabilir:
– Banyonun havalandırılması,
– Tuvalet sifonun çekilmesi ve temizlenmesi maddesinin tuvalete dökülerek bekletilmesi. (Bu uygulama ile bakterilerden kurtulma sağlanır).

-Bataryaların temizlenmesi ve kurulanması,
-Lavabonun ciflenip temizlenmesi,
-Fayanslar ve seramik duvarlarının silinerek temizlenmesi,
-Banyodaki lavabo kenarları, kapağın çöp sepetinin ve banyo aynasının temizliğinin uygulanması,
– Banyo havluları, sabunları, şampuanlar yerleştirilmesi,
-Son olarak zeminin silinmesi. Zemin temizliğinde mop kullanarak daha kolay ve çabuk temizlenmesine özen gösterilir.

Ev Temizliği farklı alanların temizliği için kimyasal maddelerin seçiminde şu hususlara dikkat edilmelidir :

– Temizlenecek yüzey türleri,
– Kullanmak araçların türleri,
– Kişiselleştirilmiş yeteneği,
– Temizlik maddesinin birim ölçüsü ve kabının türü (hacim, litre, poşet, püskürtücü).
– Temizlik maddelerinin Elde edilebilirlikleri A.Ş. Sipariş etme İşlemleri,
– Maliyet Dağıtım ve A.Ş.,
– Birlikte Kullanılabilir temizlik maddelerinin seçimi,
– Ayrılabilen zaman ile temizlik maddelerinin Etkili Kullanımı Için Gereken Zamanın kıyaslanması,
– Ekonomik A.Ş. Kullanım Kolaylığı,
– Kullanıldıktan Sonra da Biyolojik aktifliğinin devam etmesi
– Deterjanın içeriği,
– Kullanılacak dozaj seviyesi,
– Çıkartılmak istenen kirin türü.
– Ellerin solüsyona temas edip etmeyeceği,
– Makinede kullanılıp kullanılmayacak,
– Kullanılan suyun sertlik derecesi.
– Temizlik Firmaları, Geri Dönüşüm

Temizlik Şirketleri , ayakkabı kutularınızı, temizlik malzemeleriinizi sakladığınız gereçleri boyayabilir, göze hoş geliyor farklı şekillere sokabilirsiniz. Temizlik Firması, bir yığın malzemeyi değerlendirebilirsiniz. Bunlardan sokak hayvanlarına ev, kedi merdiveni şeklinde. Artan gıda artıklarınızı da bayatlamadan sokak hayvanlarına verebiliriz..

Temizlik Şirketleri, Ev mobilyaları.

Temizlik Şirketi , Temizlik Firması, ilaveten dolap içlerine yerleştireceğiniz lavantalar ile çamaşırlarınızın güzel kokmasını sağlayabiliriz. Küçük böcek veya kelebeklerden kurtulmak için lavanta ve sabun torbalarını deneyebilirsiniz.

Temizlik Firmaları İçin Bilgi Fikirler,

Ev temizleme püf noktaları sayfalarımızda okuyabilirsiniz.

Temizlik Firması, evdeki toz deterjanınızın ağzını kapaklı kapaklar ile kapalı olmasını sağlamalısınız. Temizlik Şirketleri , bu tür yöntemler ile masraftan kaçmış olur, hemde bir yığın kolaylıklar sağlarsınız.