Acil Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmeti, temizlik şirketi, hijyenik temizlik gibi kavramlar yeni yeni anlam kazanmışken asıl ve elzem olan temizliğin önemlilerinden acil temizlik kavramı ile karşı karşıyayız.

Acil temizlik hizmeti, 7/24 istenmeyen durumlar karşısında acil talep oluşturan temizlik ve hijyen işlevlerinin tümüdür. Her an herkesin başına gelebildiği gibi özellikle büyük şehirlerimizde bu talep ile çok daha sık karşılaşılmaktadır. Bu nedenle temizlik sektörü içinde adeta yeni bir sektör görevi görmektedir.

İstanbul Acil temizlik taleplerine cevap verebilecek temizlik firması sayısı maalesef bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Yeterli kurumsal altyapı hazırlanmamış ise, araç makine, malzeme, personel donanımı tam kurulmamış ise hem hizmet alıcı hem de temizlik firmasına, faydadan çok zarar getirebilir.

Acil temizlik talebini oluşturan bazı iç ve dış faktörler;
• Bina içi su veya kanalizasyon sızması,
• Özellikle İstanbul’da geçmişte görüldüğü gibi su baskınlarından dolayı oluşan hasarlar,
• Ev ve ofislerin yangın sonrası ekspertiz ve acil temizlik talepleri sonucunda, gerekli teçhizatlar ile is ve kirden arındırılması
• Acil iş toplantıları, organizasyonlar için acil ofis temizlik talebi
• Acil fuar stand temizlik talepleri
• Hastane çıkış sonrası talep edilen acil temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti
Acil ev temizlik talepleri, en çok yılbaşı, doğum günü, partilerden sonra karşılaşılan dağınıklık sonrası husule gelir.
• Acil inşaat sonrası temizlik talebi, ilk oturumdan önce yapılacak temizlik hizmeti olup çoğu zaman eşyaların gelişi ile beraber hızlı oturuma geçmek için talep edilir. Tercihen inşaat sonu boş dairelerde, kiracı çıkmış boş dairelerde, ender olarak da dolu dairelerde boya badana sonrası tercih edilir.

acil-temizlik-hizmetleri-istanbul

Işıltı Temizlik Hizmetleri, her türlü acil temizlik hizmeti ve ekspertizini derhal yerine getirdiği gibi gerek mekan gerekse kurtarılacak malzeme ve her türlü raporlama konusunda müşterisine en üst düzeyde hizmet sunmaktadır.