Halıfleks Yıkama Hizmeti

Halıfleks temizliği ve halıfleks yıkama alanında firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır. Temizlenmemiş halıflexler bakteri yuvası olabilir. Halılarınızın temiz olmasını ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş şekilde hizmetimizi sağlıyoruz.

Yerinde halıfleks yıkama ve hijyeninde uzman kadro. Mekanların önemli bir parçası olan, halıfleksler zamanla kirlenmekte olup temizlenmesi gerekmektedir. Ancak bu temizlik yer ve zaman bakımından hizmet alıcının tercihine göre belirlenmelidir.

istanbul halıfleks yıkama

Halıfleksleri yıkarken genel olarak edindiğimiz bir kanı, gereğinden fazla kimyasalın halının içine boşaltılması ve vakumlama ve durulama sistemlerinin iyi uygulanmamasıdır. Çok fazla kimyasal kullanılan halıfleksler kişi ve ortam sağlığını olumsuz etkilediği gibi halıların daha çabuk kirlenmesi ve eskimesi anlamına gelir. Halıfeks yıkamada kullanılan kimyasalların mutlaka suda çözülebilir olması gerekir. Yıkama sonrası alanın havalandırılması imkan var ise cam çerçeve açılmasında fayda vardır. Halıfleks yıkamanın bilinçli yapılması kadar periyodik yapılması da önem taşır. Kirliliğin durumuna göre tespit yapılması bazen standart yıkama sürelerinin dışına çıkılmasını sağlasa da nitelikli hizmet ve ekonomiklik açısından tercih edilenidir. Diğer bir husus yıkama makinelerinin endüstriyel tipte yüksek ovalama devri ve emiş gücünün fazlalığıdır.

halifleks-yikama-sirketleri-istanbul

Halıfleks Yıkama Temizlik Şirketi; bu bilinçle tüm duvardan duvara halıflekslerinizi modern makinalar ile temizlenmektedir. 1000 m2 üzeri halı yıkama uygun fiyatlıdır. İSTANBUL ve TÜM TÜRKİYE GENELİ ofis ve evlerin, özellikle şirketlerin halıfleks yıkama işleri yapılmaktadır. Çok katlı plazalar ve şirketlerde 1 gün içinde, bina bünyesinin komple halıfleks yıkama işleri yapılmakta ve yıkadıktan sonra aynı gün kuruması sağlanmaktadır. Temizliğin sonunda halı ve halıfleksleriniz ilk gün ki kadar parlak bir görünüme kavuşmakta hemde dezenfekte olmaktadır. Yıkamacı personellerin ustalığı ve deneyimi çok önemlidir.

Ev ve ofis halılarının temizliğinde bazı eski usul yöntemler; kar ile halıları süpürmek, sirke ile halı temizliği, karbonat ile halı dezenfektanı. Günümüzde bu zahmetli uygulamaların yerini ehil eller almıştır.

halıfleks yıkama firmaları

istanbul halıfleks temizliği

yerinde halı temizliği

duvardan duvara halı temizliği

ofis halısı temizleme

ofis koltuğu temizleme