Koltuk yıkama işi uzmanlık ister. Kuru köpük sistemi, buharlı koltuk temizliği ve vakumlu koltuk yıkama olarak yapılabilir.

Kötü yıkanmış bir koltukta olabilecekler. Uzun süre koku yapacaktır. Islak kalıp ve günlerce kurumayabilir. Kirden arındırılamaz ve görünüm olarak da eskisinden daha beter olabilir. Bunun için temizlik şirketlerinden destek alırken bu bu tür durumları göz önünde tutup ehil bir temizlik şirketi olmasını sağlamalısınız. Referansları bu durumu sergileyecektir. Halıflex yıkama temizlik şirketleri.

Koltuk yüzeyindeki tozları elektrik süpürgesi yardımıyla aldıktan sonra su ve ağartıcı içermeyen deterjan karışımını bir beze veya kağıt havluya emdirin ve döşemelik kumaşı silin. Silme işlemi sırasında en az düzeyde su kullanımına dikkat edilmesi olası bir kuruma sorununun ve koltuk döşemesinin nemli kalmasının önüne geçebilir. Kurumanın hızlandırılması için elektrik süpürgesiyle vakumlayabilirsiniz. Silme işlemine başlamadan önce renklerin solmayacağından ya da başka türlü bir zarar gelmeyeceğinden emin olmak için koltuk, kanepe veya sandalyenizin görünmeyen küçük bir yerinde denemeler yapmanız faydalı olacaktır.

h-temizlik-sirketleri-koltuk-yikama