Havuz temizliği ve dezenfeksiyonu oldukça önemlidir. Temizlenmeyen havuz üzerinde zamanla sudaki kalsiyum ve magnezyum iyolarından kireç oluşur, suyun kirliliğinden dolayı yosunlaşma görülür. Su olmasından dolayı da enfeksiyon etkenlerinin yayılma olasılığı çok daha fazladır ve türlü türlü hastalıklara sebep olur. Bu nedenle havuz temizliği büyük önem taşımaktadır.

Havuz temizliği; profesyonelce, doğru şekilde, düzenli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Işıltı Havuz Temizlik Şirketi, havuzunuzu temizlemeden önce kullanılcak malzeme ve uygulanacak yöntemleri en iyi şekilde bilmektedir.

Havuz temizliği, sadece su için değil sizlerin sağlığı içinde çok önemlidir. Bu yüzden kullandığımız kimyasallara ve bu kimyasalların kullanım oranına dikkat edip gerekli analizleri yapmaktayız. Temizlikte kullanılacak olan diğer aletlerimiz, malzemelerimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

h-havuz-temizlik-sirketleri-istanbul

Havuz temizlik şirketleri, havuz temizliği yanı sıra dezenfeksiyona da dikkat etmelidir. Her temizlik şirketi, havuz temizliği yapmamaktadır. Apayrı bir bilgive deneyim gerekmektedir.

İnşaat sonu havuz temizliği yada yıllık havuz temizliği, firmamızın gönderdiği uzman personellerimiz tarafından özenle yapılır.