Son yıllarda ev temizliği hizmetinin yanı sıra ev dezenfeksiyonu, ofis dezenfeksiyonu gibi taleplerde müşterilerimizden gelmeye başladı. Artık sadece temizlik yapılması kişileri tatmin etmiyor, yaşadıkları her alanın hijyenik oluşuna özen göstermek istiyorlar. Biliyorlar ki uygunsuz yaşam alanları çeşitli hastalıkları beraberinde getirmek ile beraber, bazen yaşamın son bulmasına bile yol açıyor.

Dezenfeksiyona her alanda ihtiyaç var. Bugün okul temizliğinden spor sahalarına, ev temizliğinden ofis temizliğine, işyeri temizliğine, hamam temizliğinden kültür merkezi ve cami temizliklerine, apartman temizliklerinden villa temizliklerine, daire temizliğinden sinema temizliğine her alanda temizliğin dezenfeksiyon ile beraber yürütülmesi zorunluluk kazanmıştır. Bu demek oluyor ki mesleki yeterlilik çok önemli.

Sel sonrası su baskınında, Yangın sonrası temizlik işlemlerinde, hastaneden çıkmış hastalarımızın evde karşılanmasında, okul temizliğinde, cami temizliğinde, evlerimizde, inşaat sonu dairelerimizde, hastanelerimizde, bakımevi ve kreşlerimizde kısacası her alanda usulüne göre dezenfektan sistemleri uygulanması gereklidir. Özellikle bu alanların banyo, wc kısımlarında, dezenfektan uygulaması yapılır.
Firmamızın bu konuda daha çok kullandığı ürün NANOMİK DEZENFEKTAN dır. Püskürtmeli yada direk uygulamalar ve süreleri hakkında bilgi isteyiniz.